• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Звернення громадян

Прийом громадян проводить відповідальний за роботу зі звернення громадян - завідувач Шилкіна Олена Вікторівна відповідно графіку:

Середа з 15:00 до 17:00 години.
П'ятниця з 15:00 до 17:00 години.

Шановні вознесенці! Згідно Закону України «Про звернення громадян» Ви можете звернутися до КДНЗ №11 «Веселка » із заявою, скаргою, чи пропозицією за допомогою електронного звернення. В електронному зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання (зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги), електронну чи поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження (ст. 5 Закону України «Про звернення громадян»). Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Звернення надсилати на електронну адресу – kdnz11@ukr.net

На протязі 2017 року до Комунального дошкільного навчального закладу №11 "Веселка" було 2 усних звернення про прийняття на роботу.Одну особу було прийнято на посаду вихователя дитячого садка , а другій особі відмовлено , у звязку з тим , що вакантних місць не має.

Кiлькiсть переглядiв: 235

Коментарi