• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Проблемна тема

Проблемна тема нашого садка. /Files/images/анимация - радуга.gif


Забезпечення якісної освіти дошкільників шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації вимог Базового компоненту дошкільної освіти до рівня сформованості особистості дошкільників

1.Формування соціального досвіду дошкільника шляхом систематичного й планомірного введення дітей у світ економічних уявлень з метою реалізації дошкільника себе як індивідуальності та повноцінної особистості в реальному житті, яка вміє мислити і діяти за законами економіки.
2.Використання розвивального потенціалу гри у подоланні негативних емоцій та у вихованні інтересу до навчання у дітей дошкільного віку.
3.Удосконалення мовленнєвої компетентності дошкільників шляхом використання сучасних педагогічних технологій для розвитку зв'язного мовлення.
4.Вдосконалення змісту дошкільної освіти засобами інноваційних технологій організації освітнього процесу на засадах особистісно зорієнтованої педагогіки співробітництва, інтерактивного підходу (STREAM-освіта) до організації дитячої життєдіяльності.
5.Розвиток творчих здібностей дітей засобами художньої діяльності.
6.Вплив української музичної культури та української дитячої художньої літератури на формування громадянської самосвідомості дитини.

7.Вплив народно прикладного мистецтва на всебічний розвиток дитини.
8.Фізичне та психічне здоров'я дітей.

/Files/images/бабочка1.gif

Кiлькiсть переглядiв: 361

Коментарi